Skip to content

Webkamera České Petrovice kamera

Českých Petrovicích jsou v současné době umístěny tři webkamery, které monitorují především místní skiareál.

 
 
 
Webkamera České Petrovice kamera
Webkamera České Petrovice kamera
Webkamera České Petrovice kamera

Webová kamera v Českých Petrovicích

Prostřednictvím těchto webových kamer získáte ihned přehled o aktuálním počasí, nebo stavu sjezdových tratí. Sledujte tyto online kamery a buďte v obraze o vývoji počasí v Českých Petrovicích.

Díky teplotním čidlům , kterými  webkamera disponuje a výstupu naměřených hodnot v přehledné tabulce získáte další důležité informace o počasí v Českých Petrovicích.

Webkamera České Petrovice živě online

Tyto kamery provozuje společnost TTNET, která poskytuje internetové připojení nejen v Českých Petrovicích, ale v celých východních Čechách. Odkazy na jednotlivé webkamery naleznete níže a věříme, že Vám dobře poslouží. Každá webkamera disponuje archivem, nebo možností sledovat online přenos v aktuálním čase.

  1. kamera České Petrovice – pohled na lyžařský areál
  2. kamera České Petrovice – konec sjezdové tratě
  3. kamera České Petrovice –  pohled dolů na obec
Webkamera České Petrovice

Webkamery jsou provozovány v síti www.ttnet.cz

České Petrovice nabízejí možnost sportovního vyžití v místním ski areálu, ale také mohou posloužit jako startovací meta Vašich výletů do širokého okolí. Nedaleké Polsko také přímo vybízí k jeho návštěvě a turistický hraniční přechod Mladkov-Petrovičky / Kamienczyk je vzdálen od Českých Petrovic je několik stovek metrů. Nahlédněte web kamerou do Českých Petrovic a pokud Vám bude aktuální počasí vyhovovat můžete vyrazit na výlet.