Webkamera České Petrovice kamera

 

Webová kamera v Českých Petrovicích

Webkamera České Petrovice. V Českých Petrovicích jsou v současnou dobu umístěny tři webkamery, které monitorují především místní ski areál České Petrovice.

Webkamera České Petrovice kamera

Prostřednictvím těchto webových kamer získáte ihned přehled o aktuálním počasí nebo stavu sjezdových tratí. Sledujte tyto online kamery a buďte v obraze o vývoji počasí v Českých Petrovicích.

Díky teplotním čidlům a čidlům vlhkosti, kterými  webkamera disponuje a výstupu naměřených hodnot v přehledné tabulce získáte další důležité informace o počasí v Českých Petrovicích.

Webkamera České Petrovice

Tyto kamery provozuje společnost TTNET, která poskytuje internetové připojení nejen v Českých Petrovicích, ale v celých východních Čechách. Odkazy na jednotlivé webkamery naleznete níže a věříme, že Vám dobře poslouží. Každá webkamera disponuje archivem, nebo možností sledovat online přenos v aktuálním čase.

 

  1. kamera České Petrovice – pohled na lyžařský areál
  2. kamera České Petrovice – konec sjezdové tratě
Webkamera České Petrovice

Webkamery jsou provozovány v síti www.ttnet.cz

České Petrovice nabízejí možnost sportovního vyžití v místním ski areálu, ale také mohou posloužit jako startovací meta Vašich výletů do širokého okolí. Nedaleké Polsko také přímo vybízí k jeho návštěvě a turistický hraniční přechod Mladkov-Petrovičky / Kamienczyk je vzdálen od Českých Petrovic je několik stovek metrů. Nahlédněte web kamerou do Českých Petrovic a pokud Vám bude aktuální počasí vyhovovat můžete vyrazit na výlet.