Skip to content

Restaurace České Petrovice

V Českých Petrovicích hlady v sezóně rozhodně trpět nebudete a místní restaurace, kterých je tu hned několik uspokojí i ty nejnáročnější hosty. Mimo hlavní sezóny nemusí být restaurace v provozu. 

Restaurace a gastronomie v okolí Českých Petrovic

První restaurace na kterou můžete narazit, pokud České Petrovice navštívíte je součástí Horské Chaty Na Rozcestí a nabízí především kvalitní a chutná jídla domácí klasické české kuchyně.

Restaurace horské chaty Na Rozcestí České Petrovice
Restaurace horské chaty Na Rozcestí České Petrovice

Další restauraci, kterou provozuje Penzion Na Statku naleznete jen 100 metrů od centra obce a v její nabídce naleznete nejen českou klasiku, ale také minutková jídla. Penzion Na Statku České Petrovice se specializuje také na pořádání svateb.

Přímo ve ski areálu České Petrovice můžete k občerstvení využít stylový SKI-BAR, který disponuje dostatečným prostorem a zázemím pro hladové a žíznivé lyžaře a turisty. Rychlé občerstvení, výborné pivečko z pivovaru Bernard a další vychytávky, které na hory patří Vás určitě potěší. Do příjemného stylového prostředí přímo na úpatí sjezdových tratí se budete určitě rádi vracet.

SKI-BAR České Petrovice
SKI-BAR České Petrovice

Ihned vedle skiareálu můžete navštívit Horské sruby Haida. Z nabídky několika základních jídel za rozumné peníze si určitě vyberete.  Stylové prostředí s příjemnou obsluhou, která ráda poradí a doporučí k Vaší spokojenosti.

Restaurace horské sruby Haida České Petrovice
Restaurace horské sruby Haida České Petrovice
Horské sruby Haida
Horské sruby Haida

Na cestě z Českých Petrovic směrem k Polským hranicím asi 15 minut chůze od centra obce stoji Kašparova chata na Adamu. V jídelním lístku místní restaurace si určitě vyberete.  

Nedaleko Kašparovy Chaty se nachází hraniční přechod do Polska (Mladkov – Petrovičky / Kamienczyk) a jen několik desítek metrů od tohoto přechodu se můžete občerstvit v Bistru Na Salaši.

Následně můžete pokračovat do Kamienczyku a navštívit vyhlášenou restauraci s nabídkou rybích specialit z místní rybí farmy. Tato restaurace je v provozu pouze v létě a určitě stojí za návštěvu.

Pstruzi kamienczyk restauracja

Pizza na Kole Kamienczyk – Food truck s originální italskou pizzou z pece na dřevo.

Pizza na Kole - Kamieńczyk
Pizza na Kole – Kamieńczyk