Skip to content

Pstruzi Kamienczyk rybí farma, restaurace

Kamienczyk rybí farma, restaurace, pstruzi, ryby Polsko

Na ryby do obce Kamienczyk

V jižní části Kladské kotliny, v blízkosti hranic s Českou republikou, se nachází v obci  Kamienczyk místo s možností komerčního  rybolovu  a restaurace, kde si můžete vychutnat pstruhy na mnoho způsobů a zapíjet je chutným pivem ZUBR. Jelikož je místo vyhlášené, může v sezóně příprava trvat i déle, ale pokud nikam nespěcháte, určitě budete spokojeni. Ceny jsou přehledně uvedeny i v českých korunách, které můžete při placení použít. Pstruha připravuji na mnoho způsobů od klasického grilování či smažení až po uzení. Jako přílohu k rybám můžete zvolit pečivo, hranolky, nebo salát z čerstvé zeleniny.

Jedná se o samoobsluhu, kdy při objednání jídla obdržíte číslo objednávky. Pokud je objednávka připravena budete vyzváni k jejímu odběru a pokud má obsluha čas ochotně Vám jí přinese.

Prostředí sádek plných ryb Vás určitě zaujme i zajímavou architekturou.

Otevírací doba  Kamienczyk

OTEVÍRÁME 27.4. – 28.04. od 11:00 do 20:00

Telefon+48 609 878 847
Vchod do rybárny v Kamienczyku
ryby pstruzi Kamienczyk
Kamienczyk restaurace vstup
kamienczyk restauracja
ryby kamienczyk restauracja
kamienczyk restauracja
ryby kamienczyk
Pstruzi kamienczyk restauracja
Pstruzi kamienczyk restauracja
Pstruzi kamienczyk restauracja

Rybí farma ZUBR KAMIEŃCZYK se nachází v malebném koutě Kladské doliny, v obci Kamieńczyk, v ochranném pásmu Bystrzyckých hor a Międzylesského průsmyku.
Chov ryb na naší farmě není velký, ale zaměřený na to, abychom našim zákazníkům nabízeli produkty nejvyšší kvality. Zabýváme se tradičním chovem různých druhů ryb. Hlavní rybou, kterou chováme, je mořský pstruh. V menším množství: kapr, sumec, jeseter, díky četným pramenům vytékajícím z vrcholů Border Wierch (711 m n. m.) a Kamyky (721 m n. m.), které napájejí potok Kamenina mají naši pstruzi a další ryby vynikající chuť. Výjimečná čistota potoka Kamionka vytváří ideální podmínky pro takové choulostivé ryby, jako je mořský pstruh nebo jeseter. Jsme schopni Vám zaručit vynikající chuť námi podávaných ryb a nejvyšší kvalitu, přátelskou obsluhu a příjemnou atmosféru. Rozumíme potřebám našich hostů a poskytujeme služby na nejvyšší úrovni, o čemž svědčí množství spokojených a neustále se vracejících zákazníků. Dbáme na to, aby námi podávané ryby zaručily jedinečný kulinářský zážitek a výtečnou chuť. Ryby připravujeme s láskou, znalostí a kreativitou. Naším cílem je získat co nejvíce spokojených zákazníků.
V období Vánoc Vás zveme do naší Rybí farmy ZUBR na vánočního kapra a další ryby. Kapři plavou od poloviny října v samostatném bazénu a čistí se v tekoucí vodě. Díky takovým úpravám budete nejen dobře chutnat, ale také skvěle vypadat na vánočním stole, což je v tomto jedinečném, kouzelném čase Vánoc velmi důležité.
Naše farma je pod neustálým dohledem okresního veterinárního lékaře. Rozhodnutí ze dne 11.4.2007 bylo přiděleno identifikační číslo 02082706.
Pouze z naší farmy můžete ochutnat pstruha, krále horských bystřin.

Zveme všechny rybářské nadšence a rybí gurmány na FISH farmu ZUBR Kamieńczyk.
Naše vynikající kuchyně a dobře zásobený bar jsou Vám k dispozici!

Pstruzi jsou pro konzumenty velice zdravou rybou nejen díky svému obsahu omega 3 mastných kyselin. Obsahují také, selen , vitamíny skupiny B a fosfor. Fosfor získaný potravou pomáhá vstřebávat vápník, což je dobré pro naše kosti. Selen je například dobrý pro správnou funkci štítné žlázy.

Výlet, dobré jídlo prospěšné zdraví a krásné zážitky. To vše můžete mít, pokud vyrazíte na ryby do Polského Kamienczyku. Následně můžete navštívit České Petrovice, kde můžete zažít skutečně skvělou zábavu, ale také i perfektní relax.

Pro rekreační rybáře je připravena možnost rybolovu bez nutnosti rybářského lístku. Tato atrakce je za poplatek. Na udičku pak můžete chytit  pstruhy, kapry, candáty, sumce, jesetery, karase, líny, amury, tolstolobika nebo plotici.

Doporučujeme jako pěkný výlet  pro rodiny s dětmi, cyklisty, motorkáře nebo pěší turisty.

Nabídka ubytování České Petrovice, vzdálených 5 km naleznete.

AdresaKamieńczyk 1a, 57-530, Polsko

Telefon+48 609 878 847

 

Terénní koloběžky

Terén, hory, dobrodružství. To vše Vás čeká na našich terénních koloběžkách. Trasa z Kašparovy chaty přes České Petrovice, až k přehradě v Pastvinch slibuje nádherné výhledy a romantická zákoutí. Míjet budete také Scholzův mlýn s točícím se vodním kolem poháněném potokem Orlička. Tento potok pak bude vašim pobočníkem téměř celou cestu, jen občas si někam odskočí. Naše koloběžky jsou vyrobeny z konstrukčních materiálů a komponentů pro maximální odolnost a pro pohyb na nezpevněných cestách.