Pstruzi Kamienczyk rybí farma, restaurace

Kamienczyk rybí farma, restaurace, pstruzi, ryby Polsko

Na ryby do obce Kamienczyk

V jižní části Kladské kotliny, v blízkosti hranic s Českou republikou, se nachází v obci  Kamienczyk místo s možností komerčního  rybolovu  a restaurace, kde si můžete vychutnat pstruhy na mnoho způsobů a zapíjet je chutným pivem ZUBR. Jelikož je místo vyhlášené, může v sezóně příprava trvat i déle, ale pokud nikam nespěcháte, určitě budete spokojeni. Ceny jsou přehledně uvedeny i v českých korunách, které můžete při placení použít. Pstruha připravuji na mnoho způsobů od klasického grilování či smažení až po uzení. Jako přílohu k rybám můžete zvolit pečivo, hranolky, nebo salát z čerstvé zeleniny.

Jedná se o samoobsluhu, kdy při objednání jídla obdržíte číslo objednávky. Pokud je objednávka připravena budete vyzváni k jejímu odběru a pokud má obsluha čas ochotně Vám jí přinese.

Prostředí sádek plných ryb Vás určitě zaujme i zajímavou architekturou.

Vchod do rybárny v Kamienczyku
ryby pstruzi Kamienczyk
Kamienczyk restaurace vstup
kamienczyk restauracja
ryby kamienczyk restauracja
kamienczyk restauracja
ryby kamienczyk
Pstruzi kamienczyk restauracja
Pstruzi kamienczyk restauracja
Pstruzi kamienczyk restauracja

Pstruzi jsou pro konzumenty velice zdravou rybou nejen díky svému obsahu omega 3 mastných kyselin. Obsahují také, selen , vitamíny skupiny B a fosfor. Fosfor získaný potravou pomáhá vstřebávat vápník, což je dobré pro naše kosti. Selen je například dobrý pro správnou funkci štítné žlázy.

Výlet, dobré jídlo prospěšné zdraví a krásné zážitky. To vše můžete mít, pokud vyrazíte na ryby do Polského Kamienczyku nedaleko Českých Petrovic.

Pro rekreační rybáře je připravena možnost rybolovu bez nutnosti rybářského lístku. Tato atrakce je za poplatek. Na udičku pak můžete chytit  pstruhy, kapry, candáty, sumce, jesetery, karase, líny, amury, tolstolobika nebo plotici.

Doporučujeme jako pěkný výlet  pro rodiny s dětmi, cyklisty, motorkáře nebo pěší turisty.

Nabídku ubytování v Českých Petrovicích, vzdálených 5 km naleznete zde.

AdresaKamieńczyk 1a, 57-530, Polsko

Otevírací doba:

 sezóna zahájena

 

pondělíZavřeno
úterýZavřeno
středaZavřeno
čtvrtekZavřeno
pátek11:00 – 18:30
sobota11:00 – 18:30
neděle11:00 – 18:30
Telefon+48 609 878 847