Ubytování České Petrovice

Ubytování České Petrovice v Orlických horách – České Petrovice je v současné době živá, po mnoha stránkách rozvíjející se obec. Možnosti turistického a sportovního vyžití přitahují mnoho návštěvníků, kteří samozřejmě hledají také možnost ubytování. Také tyto služby jsou v této lokalitě nabízeny.

Vyberte typ ubytování, který poptáváte?

Apartmány

Penziony

Pronájem chat a chalup

Horské chaty

Ubytování České Petrovice

Zajistit ubytování v Českých Petrovicích nebude žádný problém, neboť ubytovacích kapacit se zde nachází dostatečné množství a to v mnoha kategoriích. Náročnější hosté mohou využít ubytování v penzionu a ti, co touží po větším klidu ho naleznou v apartmánu, nebo mohou využít pronájem chalupy. České Petrovice nabízejí celoroční ubytování, neboť jsou centrem zimních i letních aktivit.

Ubytování ČeskéPetrovice
Ubytování ČeskéPetrovice

Ubytovací kapacita v Českých Petrovicích

Kvalitní dovolená začíná u dobrého ubytování a proto si dobře rozmyslete jaký typ ubytování zvolíte. Důležité je také rezervovat si pobyt včas, aby nedošlo k tomu, že nocleh neseženete z důvodu obsazené ubytovací kapacity.

Ubytování v penzionu České Petrovice
Penziony v Českých Petrovicích – Orlické hory

Rozlohou nejsou České Petrovice nikterak velké a tak není důležité řešit v jaké části obce se ubytujete, pokud netoužíte být ubytování přímo u lyžařského areálu. Pokud tomu tak je, můžete se ubytovat přímou u vleku, nebo v Horských srubech Haida či chatě Na Rozcestí, která je od ski areálu jen několik desítek metrů a disponuje dostatečnou ubytovací kapacitou.

Horské chaty v Českých Petrovicích
Horská chata České Petrovice v Orlických horách – ubytování

V dohledné době se dá vzhledem k rozvoji obce očekávat navýšení počtu ubytovací kapacity, neboť je i mezi investory o tuto lokalitu zájem. Již nyní se proslýchá, že nedaleko lyžařského vleku má vyrůst moderní apartmánový dům. Uvidíme jak se bude tento projekt vyvíjet a včas Vás budeme o nové ubytovací kapacitě informovat.

Věříme, že i vy si najdete cestu do Českých Petrovic ať v létě, nebo v zimě. Stanou se pak do budoucna i Vašim oblíbeným cílem, kde můžete s rodinou trávit volný čas  v krásné přírodě Orlických hor. Přijeďte se ubytovat do Českých Petrovic.

Vyberte typ ubytování

Apartmány České Petrovice

Penziony České Petrovice

Pronájem chalupy České Petrovice

Horské chaty České Petrovice

turistický průvodce pro návštěvníky Českých Petrovic v Orlických horách