Skip to content

Pronájem chalupy České Petrovice

Pronájmem chalupy České Petrovice. Pronájmem chalupy či chaty se rozumí poskytnutí prostorů nemovitosti k užívání nájemci. Za pronajmutí chalupy se platí dohodnutá cena. Pronajimatel většinou požaduje kauci, která kryje případné škody způsobené nájemcem.

České Petrovice jsou obec, kde je možno objednat pronájem chalupy nebo chaty. Podobných nájemních objektů je v Českých Petrovicích a blízkém okolí několik.

Nabídka chalup k pronajmutí v Českých Petrovicích

Pronájem zcela nově zrekonstruované stylové chalupy s kapacitou až 8 osob.

Pronájem historického objektu vodního mlýna určen především  těm, kteří dokáží atmosféru tohoto magického místa ocenit.

 

Chata k pronajmutí pro 7 osob nabízí ubytování ve dvou ložnicích a nachází téměř přímo v samotném centru obce, v bezprostředním sousedství Sportareálu. 

Krásný  venkovský statek založený v 1. polovině 18.století. Po rekonstrukci poskytuje ubytování až pro 14 osob.

Pronájem chalupy U Floriána České Petrovice

Zrekonstruovaný objekt původní kovárny se nachází  v samotném centru obce pouhých 50 metrů od lyžařského areálu.

Pronájem chalupy České Petrovice

Pronájem chaty až pro 9 osob  v docházkové vzdálenosti od centra obce a lyžařského areálu.

Chata Bohouš

Nově postavená chalupa poskytuje ubytování pro 4 až 16 osob ve 2 apartmánech. Vzdálena pouhých 400 metrů od sportovního areálu České Petrovice.

pronajem_chalupy_ceske_petrovice

Chalupy v oblacích Kamieńczyk

 

Nově postavené chalupy nedaleko Českých Petrovic a však již v Polsku.V každém z domů  jsou dvě ložnice pro 3 osoby, Zahraniční dovolená je Vám na dosah.

Noclegi w Kamieńczyku

Chalupa k pronájmu v Českých Petrovicích

Pronájem chalupy České Petrovice je oblíbený způsob ubytování, pokud hledáte soukromí. Ubytovaní hosté nejsou nikterak rušeni, protože si pronajímají celý objekt. Ve většině případů je po rezervaci chalupy k pronájmu vyžadována záloha. Po příjezdu na pronajatou chalupu je mnohdy vyžadována vratná kauce, která je určena na porytí případně vzniklých škod, které nájemce může způsobit.

Pronajimatelé chalup se dnes snaží, aby vybavení chalupy zajistilo zábavu, pohodu a relaxaci. Proto jsou dnes již mnohé objekty vybaveny bazénem, saunou, vířivkou, nebo třeba dnes velice oblíbeným koupacím sudem.

Aby byla v chalupě zajištěna zábava i pro nejmenší je dnes dětské hřiště nebo trampolína téměř u každé chalupy k pronajmutí.

České Petrovice se v poslední době stále více stávají vyhledávanou turistickou lokalitou a díky poptávce ubytovací kapacita stále stoupá. Hledáte pro Vaši dovolenou lokalitu v Orlických horách, kde najdou vyžití všechny věkové kategorie. Pronajměte si chalupu v Českých Petrovicích a užijte si zaslouženého odpočinku.

Pronajímáte chalupu a nenašli jste jí v tomto seznamu? Neváhejte nás kontaktovat na email info@ceskepetrovice.cz . Rádi jí do katalogu ubytování v Českých Petrovicích  přidáme.